2426/789
Henry Heerup: Uden titel. Sign. Heerup. Bly på papir. Lysmål 22,5 x 25,5.
Vurdering :
3.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2426/739
Henry Heerup: Gårdbygning. Sign. Heerup. Olie på lærred. 39 x 71.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Hammerslag:
13.000 DKK -
2426/694
Serge Vandercam: Uden titel. Usign. Olie på lærred. 50 x 40.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Hammerslag:
2.000 DKK -
2426/616
Lucebert: Uden titel. Sign. Lucebert 93.X.19. Mixed media på papir. Bladstørrelse 50 x 35.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Hammerslag:
4.600 DKK -
2426/605
Mogens Balle: Uden titel, 1970/1973. Sign. M.B. Olie på lærred. 24 x 33.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Hammerslag:
6.500 DKK -
2426/590
Mogens Balle: Uden titel, 1968. Sign. MB. Olie på plade. Diam. 34.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Hammerslag:
8.000 DKK