241 hammerslag
2426/4
Troels Lund: Parti fra Frederiksborg Slot. Sign. T. Lund, 1863. Olie på lærred. 39 x 47.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Hammerslag:
2.500 DKK -
2426/3
Vurdering :
4.000 DKK Hammerslag:
8.500 DKK