2426/186
Simon Kristoffersen: Figurgruppe af udskåret fedtsten. Sign. Simon Kr. H. 16 cm.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
2426/126
12 figurer af fedtsten i form af fangere. 20. årh. H. 5 - 10,5 (12)
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
900 DKK -
2426/114
Sara Kristoffersen, Karl Kristoffersen: Tre figurer af udskåret fedtsten i form af fangere. Alle signeret. H. 12 - 17,5. (3)
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.050 DKK -
2426/75
Simon Kristoffersen: Figur af udskåret fedtsten. Sign. Simon Kr. 77. H. 20 cm.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK