12 figurer af fedtsten i form af fangere. 20. årh. H. 5 - 10,5 (12)
Vurdering : 2.000 DKK
Hammerslag: 900 DKK
Sara Kristoffersen, Karl Kristoffersen: Tre figurer af udskåret fedtsten i form af fangere. Alle signeret. H. 12 - 17,5. (3)
Hammerslag: 1.050 DKK