Kamingarniture af forgyldt bronze og rød marmor, bestående af et par seksarmede kandelabre og kaminur. Louis XVI form, 20. årh. H. ca. 62. (3)
Vurdering : 6.000 DKK
Hammerslag: 2.000 DKK