2447/511Lyngby
Thierry Feuz: "Technicolor Stratus jaune-orange", 2005. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Mixed media på lærred. 111 x 70 x 12. Uindrammet.
Vurdering :
25.000–30.000 DKK Næste bud:
2447/541Lyngby
Emma Hartman: "Pitch", 2007. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 145 x 198.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Næste bud:
2447/547Lyngby
Olafur Eliasson: "Landscape for everyone". Sign. Olafur Eliasson 2021. Akvarel og grafit på papir. Bladstørrelse 34 x 53.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Næste bud:
2447/634Lyngby
Lise Blomberg Andersen: "Flora venner"/"Hyben-venner#2", 2003-6. Usign. Akryl på lærred. 35 x 45.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud:
2447/721Lyngby
Florian Eymann: "Renaissance-bleu", 2016. Sign. og med titel og årstal på bagsiden. Olie på lærred. 46x38.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2447/782Lyngby
Ulrik Weck: "Fuck Off!", 1997. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på plade. Hver 61 x 61. (4)
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2447/784Lyngby
Ann Sophie Stærk: Komposition. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 120 x 110. Uindrammet.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud:
2447/787Aarhus
Peter Bonde: "Vegatarfestival", 2003. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 135 x 100.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2447/808Lyngby
Justin Hager: To kompositioner, 2014. Begge sign. på bagsiden. Olie på plade. 30,5 x 30,5. Uindrammet. (2)
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2447/815Lyngby
Frederik Næblerød: Komposition. Sign. F. N. 2020, 268/350. Akvarel på papir. Bladstørrelse 32 x 24. Uindrammet.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud:
2447/862Aarhus
Graham Wilson: Uden titel. Sign. Wilson, 2/21 2018. Lærred monteret på papir. Bladstørrelse 40 x 40.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2447/869Aarhus
Anders Scrmn Meisner: "Sailors, Fools and the Wrath of God". 2015. Sign. Scrmn. Gouache på papir. 41 x 30.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2447/898Aarhus
Peter Holst Henckel: Uden titel, to kompositioner. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. Hver 31 x 41. Uindrammet. (2)
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: