2447/602Aarhus
Marco Evaristti: Uden titel. Usign. Sølvpatineret bronze og metal. 35 x 25 x 23.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2447/623Aarhus
Ole Mynster Herold: "Formia", 2023. Usigneret. Granit. Unik. H. 18.
Vurdering :
5.000–6.000 DKK Næste bud:
2447/877Aarhus
Erik Bruun Mortensen: "Stækket vinge". Usign. Delvis poleret granit. H. 96.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2447/925Aarhus
Ubekendt billedhugger, 20. årh.: Figur. Usigneret. Skulptur af aluminium. H. 45.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud:
2447/931Aarhus
Stanislaw Wysocki: Figur. Sign. Stan Wys, 1/2 AP, 2002. Skulptur af delvist poleret bronze. H. 96.
Vurdering :
10.000 DKK Næste bud:
2447/987Aarhus
Arne L. Hansen: Uden titel. Sign. på bagsiden Arne L. Hansen. Relief af stentøj. 39 x 45,5.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: