2447/575Aarhus
Michael Kvium: “Limelight Bastard”. Sign. Kvium 05, 3/150X. Litografi i farver. Bladstørrelse 23,5 x 23,5.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2447/593Aarhus
Michael Kvium: “La Vida”. Sign. Michael Kvium 09, 50/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 66×47.
Vurdering :
25.000–30.000 DKK Næste bud:
2447/599Aarhus
Michael Kvium: “Sad Me”. Sign. Kvium 94, 31/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 47,5 x 31,5. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2447/605Aarhus
Michael Kvium: “Blind Me”. Sign. Kvium 94, 31/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 47,5 x 31,5. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2447/611Aarhus
Michael Kvium: “Pain Me”. Sign. Kvium 94, 31/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 47,5 x 31,5. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2447/617Aarhus
Michael Kvium: “Mad Me”. Sign. Kvium 94, 31/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 47,5 x 31,5. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Næste bud:
2447/626Aarhus
Antony Gormley: "Prospect", 2013. Litografi. Udgivet af Edition Copenhagen. Bladstørrelse 67 x 100.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2447/629Aarhus
Nils Erik Gjerdevik: Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 96, 4/75. Litografi i farver. Bladstørrelse 54 x 75.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2447/632Aarhus
Mie Olise Kjærgaard: Uden titel. Sign. Mie Olise Kjærgaard, 34/40. Litografi i farver. Bladstørrelse 76 x 55.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2447/772Aarhus
Kaspar Bonnén: Uden titel. Fire kompositioner. Sign. KB 23, 601/700. Litografi i farver. Bladstørrelse 60 x 40. Uindrammet. (4)
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2447/773Aarhus
Maria Manuela Vintilescu: Portræt. Sign. Serigrafi. Bladstørrelse 69 x 69. Uindrammet.
Vurdering :
1.500–2.400 DKK Næste bud:
2447/774Aarhus
Maria Manuela Vintilescu: Model. Sign. Maria Manuela Vintilescu. Litografi. Bladstørrelse 76 x 56. Uindrammet.
Vurdering :
1.500–2.400 DKK Næste bud:
2447/775Aarhus
Maria Manuela Vintilescu: To portrætter. Sign. Litografi. Bladstørrelse hver 50 x 50. Uindrammet. (2)
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud:
2447/803Lyngby
Jan S. Hansen: "World Index 2", 2005. Sign. med titel på blændrammen. UV print på lærred. 70x50.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: