2447/542Aarhus
Axel Salto: Rådyr. Sign. Salto, 584/600. Litografi. Lysmål 24 x 19.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2447/545Aarhus
Axel Salto: Rådyr. Sign. Salto, 197/200. Litografi. Lysmål 74 x 56.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2447/752Aarhus
Axel Salto: Heste. Sign. Salto. Litografi. Lysmål 42 x 53.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2447/921Aarhus
Axel Salto: Figur. Sign. Salto 13/16, prøvetryk. Litografi. Lysmål 51 x 59.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: