Moderne grafik /
CoBrA
2 emner
sælges
i Lyngby
2447/595Lyngby
Corneille: To kompositioner. Sign. Corneille 78, 41/150 og 50/150. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 76 x 56. (2)
Vurdering :
5.000 DKK Næste bud:
2447/804Lyngby
Asger Jorn: Komposition fra Jubilæumsserien. Sign. Jorn 63. Litografi i farver. Bladstørrelse 46x62.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud: