2447/595Lyngby
Corneille: To kompositioner. Sign. Corneille 78, 41/150 og 50/150. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 76 x 56. (2)
Vurdering :
5.000 DKK Næste bud:
2447/754Aarhus
Egill Jacobsen: Maskekomposition. Sign. EJ, 81, 425/445. Litografi. Lysmål 63 x 48.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2447/804Lyngby
Asger Jorn: Komposition fra Jubilæumsserien. Sign. Jorn 63. Litografi i farver. Bladstørrelse 46x62.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2447/836Aarhus
Ejler Bille: Tre kompositioner. Sign. Ejler Bille. Tre litografier. Bladstørrelse hver 24 x 17,5. (3)
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2447/839Aarhus
Lucebert: Uden titel. Sign. Lucebert, 55/100. Litografi i farver. Lysmål 75 x 55.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: