Fotos
2 emner
sælges
2447/544Lyngby
Olafur Eliasson: Foto fra Island. Sign. Olafur Eliasson, 1994, 1/1. C-print i farver. Lysmål 50 x 60.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Næste bud:
2447/771Aarhus
Henny Riemens: Uden titel. Stemplet Copyright Henny Riemens på bagsiden. Tre sølv-gelatine fotografi opklæbet på plade. Hver 40 x 51. (3)
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: