2447/500Aarhus
Pierre Wemaëre: "La robe rouge", 1970. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 74 x 60.
Vurdering :
25.000 DKK Næste bud:
2447/523Lyngby
Mogens Balle: Uden titel. Sign. MB. Olie på lærred. 39 x 46.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2447/806Lyngby
Ubekendt kunstner: Abstrakt komposition. Usign. Olie på lærred. 44 x 48.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: