Mogens Balle: Uden titel. Sign. MB. Olie på lærred. 39 x 46.
Sælges d. 19. november
Vurdering : 12.000–15.000 DKK
Næste bud: 8.500 DKK
Ubekendt kunstner: Abstrakt komposition. Usign. Olie på lærred. 44 x 48.
Vurdering : 2.000 DKK
Næste bud: 750 DKK