2445/714Lyngby
Tal R: Komposition. Sign. Tal R, 30/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 53 x 76.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/857Aarhus
Christian Lemmerz: Uden titel. Sign. Lemmerz 10, 3/3. Radering. Bladstørrelse 30 x 28.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/897Aarhus
Dodda Maggý: "Decore (Étude in A Major". 2017. Sign. Bladstørrelse 40 x 40. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: