2445/539Aarhus
Walasse Ting: Komposition. Sign. Ting, A.P. 81. Litografi. Bladstørrels 45 x 60.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2445/614Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. Mogens Andersen, 72/100. Litografi. Bladstørrelse 75,5 x 54. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/632Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. MA 82/150. Litografi. Bladstørrelse 82 x 61. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/647Aarhus
Agnete Bille Therkildsen: Uden titel. Sign. Agnete Therkildsen 73. Litografi i farver. Lysmål 49 x 35.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/656Aarhus
Antonio Saura: Uden titel. Sign. Saura, 81/100. Litografi i farver. Lysmål 35 x 48.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2445/689Aarhus
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/721Aarhus
Mogens Andersen: To kompositioner. Én sign. Litografi og radering. Bladstørrelse hver 64 x 51. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/774Aarhus
Wilhelm Freddie: "Liggestolen". Sign. Freddie 78, 39/400. Litografi i farver. Lysmål 60,5 x 43.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/782Aarhus
Wilhelm Freddie: "Søstrene". Sign. Freddie 83, 37/100. Litografi i farver. Lysmål 71,5 x 54.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/802Aarhus
Salvador Dalí: "Hell Canto 21". Sign. Dalí, 107/150. Litografi. Bladstørrelse 33 x 26. Uindrammet.
Vurdering :
2445/845Aarhus
Gina Pellón: "Poul George". Sign. Gina Pellón, HC. Litografi i farver. Lysmål 68 x 46.
Vurdering :
1.500–2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/893Aarhus
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2445/900Aarhus
Peter Holst Henckel: Barn. Sign. Henckel 93, 4/15. Bemalet tryk. Bladstørrelse 30 x 21.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/911Aarhus
Anne Vilsbøll: Uden titel. Sign. AV 02, 62/90. Litografi på papir monteret på plade. 90 x 125.
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/952Aarhus
Per Kirkeby: Uden titel. Sign. PK 15, 62/50. Radering. Lysmål 26 x 20.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2445/961Aarhus
Jacob Gadd: "Hvis jeg var dig". Sign. Jacob Gadd, 48/75. Giclée kunsttryk. Lysmål 40 x 28,5.
Vurdering :