2441/529Lyngby
Benny Dröscher: "A Goofy picture of a magic moment", 2002. Sign. på bagsiden. Akryl på lærred. 125 x 90. Uindrammet.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2441/625Lyngby
Kirsa Andreasen: "The chosen road", 2013. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 130 x 70. Uindrammet.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2441/628Lyngby
Kirsa Andreasen: "The haye of man", 2013. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 130 x 70. Uindrammet.
Vurdering :
2441/752Lyngby
Thorbjørn Lausten: To kompositioner. Sign. Lausten og dateret hhv. 09 og 11. Gouache på papir. Bladstørrelse 59 x 76. Uindrammet. (2)
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Næste bud: