Moderne grafik /
Samtidskunst
3 hammerslag
2441/730
Olafur Eliasson: Uden titel. Antageligt sign. og nummereret på bagsiden. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 56.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
2.400 DKK -
2441/738
DEATH NYC: "Supreme goku". Sign. 32/100. Litografi. Bladstørrelse 45 x 33. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.000 DKK -
2441/653
Eske Kath: To kompositioner. Begge sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 38. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
1.100 DKK