Albert Naur, Jeanne Grut: "Musik skal der til spil selv". Litografiske plakater i farver. 85 x 62. Uindrammede (2)
Vurdering : 2.000 DKK
Hammerslag: 1.000 DKK
Axel Salto: Edens Have, 1939. Sign. Salto, eget tryk. Træsnit. 29,5 x 38.
Hammerslag: 1.150 DKK