2435/654Aarhus
Michael Kvium: "Sad Me". Sign. Kvium 94, 41/50. Liotografi i farver. Bladstørrelse 47,5 x 31,5.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2435/670Aarhus
Michael Kvium: "Pain Me". Sign. Kvium 94, 41/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 47,5 x 31,5. Uindrammet.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2435/915Aarhus
Søren Behncke (Papfar): "The shooting gallery", 2018. Sign. monogram, 2/75. Litografi i farver. Bladstørrelse 35 x 40.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: