2435/586Lyngby
Corneille: To kompositioner. Sign. Corneille 85, 62/125. Litografi i farver. Bladstørrelse 38 x 50. (2)
Vurdering :
4.000–5.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2435/657Lyngby
Corneille: To kompositionr. Begge sign. Corneille 82, 55/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 33 x 23. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2435/680Lyngby
Anton Rooskens: Uden titel. Sign. Rooskens 76, 124/125. Litografi i farver. Lysmål 53 x 69.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2435/697Lyngby
Pierre Alechinsky: Motiv fra serien “Schismes". Sign. Alechinsky, 31/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 33 x 23.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud:
2435/698Lyngby
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud:
2435/764Lyngby
Pierre Alechinsky: Komposition. Sign. Alechinsky, 2/13. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×43.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: Dit bud: