2435/75Lyngby
Et par lave franske Napoleon III kandelabre af forgyldt bronze, 19. årh. H. 25 cm. (2)
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2435/189Lyngby
Et par franske Napoleon III stager af forgyldt bronze, 19. årh. H. 25 cm. (2)
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2435/229Lyngby
Eugène Marioton: 'Le Lancer'. Sign. E. Marioton. Skulptur af patineret bronze på base af rødbroget marmor. H. 38/40 cm.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Næste bud:
2435/262Lyngby
Laura Ragoczy: Profilportræt af kvinde med opsat hår. Sign. L. Ragoczy 07. H. 71. B. 44.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: