2433/674
Tal R: Uden titel. Sign. Tal R, 124/125. Litografi i farver. Lysmål 75x53.
Vurdering :
4.000 DKK Hammerslag:
2.300 DKK -
2433/652
Eske Kath: Uden titel. Sign. monogram 02, 9/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 77 x 56. Uindrammet.
Vurdering :
3.000 DKK Ikke solgt
2433/651
Nils Erik Gjerdevik: Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 91, 49/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 64 x 90. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Ikke solgt
2433/613
Michael Kvium: Komposition i "Cirkus Europa". Sign. Kvium. Udstillingskatalog med tegning af kuglepen. Bladstørrelse 27 x 22.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
3.200 DKK