Moderne grafik /
CoBrA
2 hammerslag
i Lyngby
2433/673
Carl-Henning Pedersen: Komposition. Sign. Carl-Henning Pedersen 1981, 145/200. Litografi i farver. Lysmål 75×61.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.200 DKK -
2433/659
Mogens Balle: "Mellem årstidene 1", 1974. Sign. Balle, 92/100. Litografi i farver. Lysmål 42 x 52.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
2.100 DKK