Fajance, ler- & stentøj
2 emner
sælges
i Lyngby
2433/174Lyngby
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2433/210Lyngby
Fajance fad, dekoreret i blåt, gennembrudt flettet fane. Usign. Antagelig Rörstrand 18. årh. 23 x 26 cm.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: