Niels Laurits Nielsen: Kystparti fra Grønland med isbjerge. Sign. NLN. Akvarel på papir. 24 x 34.
Vurdering : 3.000 DKK
En grønlandsk etnografisk samling. Ca. 40 dele.
Vurdering : 20.000 DKK