2427/511Lyngby
Cathrine Raben Davidsen: "Echo", 2011. Sign. CRD på bagsiden. Olie på lærred. 50 x 40. Uindrammet.
Vurdering :
30.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/677Lyngby
Alexander Tovborg: Komposition. Usigneret. Bly og akvarel på papir. Bladstørrelse 56 x 75.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud:
2427/690Aarhus
Johan Nobell: Surrealistisk komposition. 2015. Sign. JN 15. Olie på lærred. 48 x 63.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/719Lyngby
Lilibeth Cuenca Rasmussen: “Party”, 2001. Sign. med titel og datering på bagsiden. Akryl på lærred. 80×60.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/728Lyngby
Lærke Lauta: "Search", 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Akryl på papir. Bladstørrelse 15 x 32.
Vurdering :
4.000–5.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/732Lyngby
Michael Kvium: "For Men Only". Sign. Kvium 83. Mixed media på papir, collage. Bladstørrelse 31 x 23.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/738Lyngby
Lilibeth Cuenca Rasmussen: Uden titel. 2001. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 50×60. Uindrammet.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud: