2427/715
FOS (Thomas Poulsen): Tre kompositioner. Sign. Fos. Litografi i farver. Lysmål 29x20.
Vurdering :
3.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2427/684
Martin Erik Andersen: Jerndæksler. Usign. Unikatryk. Lysmål 56×86.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
750 DKK -
2427/676
Damien Hirst: "No Love Lost". Udstillingsplakat fra Wallace Collection. Sign. Damien Hirst. Offset. Bladstørrelse 84 x 59. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.600 DKK -
2427/661
Trine Boesen: "True Affection II". Sign. Trine Boesen, 36/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 38 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Ikke solgt
2427/655
Nils Erik Gjerdevik: Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 91, 50/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 64 x 90. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Hammerslag:
750 DKK -
2427/654
Ursula Reuter Christiansen: Gul komposition. Sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 91 x 63. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.200 DKK -
2427/653
Sam Jedig, Kristian von Hornsleth: To kompositioner. Sign. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 37. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Ikke solgt
2427/652
Eske Kath: Uden titel. Sign. EK 2001, 65/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 38. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.050 DKK -
2427/651
Olafur Eliasson: Uden titel. Sign. på bagsiden Olafur Eliasson 83/90. Litografi. Bladstørrelse 20 x 52. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.650 DKK -
2427/586
Trine Boesen: "True Affection I". Sign. Trine Boesen, 36/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 38 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
750 DKK