Mie Mørkeberg: Uden titel. Sign. Mie Mørkeberg 19, 134/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 29,5 x 39. Uindrammet.
Sælges i morgen
Vurdering : 2.000 DKK
Næste bud: 1.000 DKK