2427/748Lyngby
Erik Stæhr-Nielsen: Kystparti med skibe. Sign. E. Stæhr-Nielsen, 1910. Olie på lærred. 18 x 33.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/767Lyngby
J. F. Willumsen: Æbleplukkere. Motiv med far og søn. Sign. JF. Willumsen, New York 1900. Blyant, tusch og kridt på papir. Papirstørrelse 44,5 x 20,5.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/768Lyngby
Peter Bonde: "U.T.", 2007. Sign. Olie med collage på lærred. 130 x 115. Uindrammet.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud: