2427/5284Glostrup
Frankrig, medaille slået til erindring om Charles de Gaulle, 1890–1970, Au, 3,50 g 900/1000, i originalt cover
Vurdering :
1.200 DKK Næste bud: Dit bud:
2427/5285Glostrup
Italien, Michelangelo Buonarrotis 88 års fødselsdag, galvanoplastisk kopi formentlig fra 19. århundrede, forgyldt Ae, 35 mm, 21,10 g.
Vurdering :
600 DKK Næste bud: Dit bud: