2427/258
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Ikke solgt
2427/250
"Guldsmed". Butiksskilt af delvist bemalet og forgyldt jern. 20. årh. H. 90. B. 44. D. 7.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Ikke solgt
2427/66
Tre dele malakit med monteringer af messing. 20. årh. H. 4,5-7. (3)
Vurdering :
2.000 DKK Hammerslag:
1.100 DKK -
2427/6
To autografer af John Lennon og Yoko Ono fra parrets besøg på Verdensuniversitetet i Skyum Bjerge, Thy. 1970.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
3.400 DKK