2420/315
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Portrætbuste af hardwood. Sign. A. Mkandawire, DSM, TZ. 20./21. årh. H. 51.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
1018610 |