2419/287
Fransk biblioteksbord af mahogni med beslag af forgyldt bronze, rund plade af gråbroget marmor. 19. årh. H. 61. Diam. 84.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Nedskåret. Plade med minimale kanthak.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag