2420/338
Bidjar løber, Persien. Design med tre medaljoner. God kvalitet. 21. årh. 225×73.
Sælger oplyser: Fremstår som nyt uden brugsspor eller slid
Vurdering
Hammerslag
846280 | ||
812818 |