2422/​29

Et par Italienske væglampetter af forsølvet træ, hver med to lysarme af forgyldt metal. 19. årh. H. 92. B. 26. (2)

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.600 DKK

10 bud

933465 (Autobud) 4.600 DKK
2644 4.600 DKK
933465 (Autobud) 4.400 DKK
2644 4.200 DKK
933465 4.000 DKK
2644 3.800 DKK
933465 3.600 DKK
899718 3.400 DKK
933465 3.200 DKK
899718 3.000 DKK