2422/29
Et par Italienske væglampetter af forsølvet træ, hver med to lysarme af forgyldt metal. 19. årh. H. 92. B. 26. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
933465 (Autobud) | ||
2644 | ||
933465 (Autobud) | ||
2644 | ||
933465 | ||
2644 | ||
933465 | ||
899718 | ||
933465 | ||
899718 |