2420/239
Bertel Thorvaldsen, efter
“Musikkens genier spiller”. Usigneret. Relief af gips. 38×43.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afsalg. Reparation.
Vurdering
Hammerslag
807021 | ||
880100 (Autobud) | ||
807021 | ||
880100 | ||
988239 |