2420/958
Dansk design
Standerlampe af teak på trepasfod, monteret med plisseret skærm. 1960'erne. H. 181.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt