877/842
Daniel Spoerri (f. Galati, Rumænien 1930)
Uden titel. Sign. på bagsiden Daniel Spoerri 77 med diverse stempler. Assemblage med malerklud på træ. 50×50.
Proveniens: Jysk Kunst Galerie, København.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag