2041/9002
Italiensk rokoko konsol af forgyldt og bemalet træ, plade af imiteret marmor. 18./19. årh. H. 80. B. 125. D. 53.
Brugsslitage. Restaureret. Senere forgyldning.
Selected, 5. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag