909/795
Olafur Eliasson (f. København 1967)
“Uden titel # 34” fra “The Iceland-series”, 2004. Unika. C-print. Signeret ceritifikat på bagsiden. 60×90.
Proveniens: Neugerriemschneider, Berlin. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier, skulpturer og grafik, 29. september 2022
Vurdering
Hammerslag