877/852
Richard Colman (f. Bethesda, Maryland 1976)
“Gold Floor”. Sign. RTC SF.06. 2008. Olie på plade. 76×61. Uindrammet.
Proveniens: Galleri V1, København.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag