873/918
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Triptykon. Alle sign. Alechinsky, 116/120, 116/120 og 12/120. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 100×62. (3)
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag