872/107
Engelsk skole, 17. årh.
Et par portrætter af Kong William III og Dronning Mary II af England. Usignerede. Olie på lærred. Ovale. Hver 107×74,5. (2).
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag