2419/67
Ubekendt maler, 17.-18. årh.
Et elegant selskab i et landskab. Usign. Olie på træ. 58×83,5.
Retoucheringer samt tværgående reparation ca 10 cm fra nedre kant. Enkelte overfladiske ridser. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag