2421/​837

Helen Schou (f. Frederiksberg 1905, d. Charlottenlund 2006)

Den jyske hingst. Sign. Helen Schou. Relief af forgyldt bronze. 21×28.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

20 bud

851198 2.800 DKK
857903 2.700 DKK
851198 (Autobud) 2.600 DKK
857903 2.500 DKK
851198 2.400 DKK
315020 2.300 DKK
851198 2.200 DKK
315020 2.100 DKK
851198 (Autobud) 2.000 DKK
315020 2.000 DKK
851198 (Autobud) 1.950 DKK
315020 1.900 DKK
851198 (Autobud) 1.850 DKK
315020 1.800 DKK
851198 (Autobud) 1.750 DKK
315020 1.700 DKK
851198 (Autobud) 1.650 DKK
315020 1.600 DKK
851198 1.550 DKK
978423 1.500 DKK