Foto endnu ikke klar
880/754
Claus Johansen (f. Aagerup ved Holbæk 1877, d. Rønne 1943)
Landskab, Bornholm. Sign. CJ. Olie på lærred. 43×50.
Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag