2419/789
Dansk design
Otte skrin af palisander og eg med sølvindlæg. Udført 1960'erne. H. 4–5. L. 13–21. B. 8–15. (8)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 7. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud