Dearraindrop (, Joe Grillo (f. 1980), Laura Grant (f. 1981), Billy Grant (f. 1984), Owen Osborn (f. 1980), Christopher Kucinski (f. 1981). Live and work in Virginia Beach.)
“Parrothead”. Sign. på bagsiden Dearraindrop 4/2006. Olie på lærred med påmonterede applikationer farvet træ. 61×46. Uindrammet.
Proveniens: V1 Gallery, København.
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018