2416/1187
Dagmarkors af forgyldt sterlingsølv prydet med flerfarvet emalje. B. 3,1 cm. L. inkl. øsken 4,9 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 17. april 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud